Ankara Yenimahalle Saç Kesimi Yıkama
Ankara Yenimahalle Saç Kesimi Yıkama

Ankara Yenimahalle Saç Kesimi Yıkama

 

Yeni sezona yepyeni girmek isteyen kadınlara her yüze gidebilecek saç modellerini ve saç kesimlerini öneriyoruz.

 

Saç Kesim

Size özel saç kesim işleminde öncelikli amacımız saç şeklinizi ortaya çıkararak modern bir görünüm elde etmenizi sağlamaktır. Yaşam tarzına, saç yapısı ve vücut yapısına göre kişiye özel tasarladığımız saç kesimi, My Dream Kuaför ve Güzellik Salonun da saç kesim uzmanları tarafından gerçekleştirilir. Sizin için en doğru modeli yüz şekliniz belirler. Kesim sonrası kötü sonuçlarla karşılaşmamak için yüz tipinize göre saç kesim teknikleri uygulamak gerekir.

 

Oval Yüz

Oval yüz tipine sahip olanların alın ile yüzün alt tarafı aşağı yukarı aynı genişliktedir, yanlar uzundur. En şanslı yüz tipi de denilebilir. Oval yüze sahip olanlar hemen her modeli uygulayabilirler.

 

Uzun Yüz

Uzun yüz hatlarına sahip kadınların katlı ve çok kısa olmayan saçlar kullanması yüz şeklinin fazla uzun görünümünü azaltarak daha hoş gösterecektir. Alnınızı kapatan bir kahküllü model de yüzünüzü daha kısa göstererek, uzun görünümü yumuşatacaktır.

 

Yuvarlak Yüz

Dengeli, yumuşak bir yüz yapısıdır. Yüzünüzün yuvarlaklığından şikayetçiyseniz, saçınızın volümünü yüksek tutacak modelleri tercih etmelisiniz. Yüzünüzün hatlarına göre öne doğru kesilmiş tutamlar da yüzünüzü daha ince gösterecektir.

 

Kare Yüz

Kare yüz yapısı da yuvarlak yüz gibi dengelidir. Sertlik ön plandadır. Kare bir yüze saç kesimi yaparken eğer yüz şeklinizi değiştirmek istemiyorsanız size en uygun olanı yine bir kare kesimdir. Fakat yüzünüzdeki ifadeyi yumuşatmak ve dengelemek istiyorsanız saçınıza yuvarlak modeller kestirmelisiniz. Bunu yaparken saçınıza yuvarlak kesimli bir kahkül ve şakaklarınıza inen saç tutamları yaptırabilirsiniz.

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
koltuk takımları inegöl mobilya